Kriolipoliza

Co to jest kriolipoliza?

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. 
 
Jak wygląda zabieg?
 
Specjalny aplikator próżniowy zostaje przyłożony do obszaru, 
z którego chcemy pozbyć się tłuszczu. Z komórek zostaje pobrane ciepło. Czujniki wbudowane w aplikator są połączone z panelem sterowania w celu stałego monitorowania i regulowania chłodzenia. Głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo sa eliminowane i wydalane z orga-nizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubosć tkanki tłuszczowej maleje. Dodatkowe zastosowanie radiofrek-wencji (RF) przyspiesza proces lipolizy.
 
Ile zabiegów należy wykonać?
 
Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 
od 3 do 6 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych.
 
Czy to boli?
 
Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, chociaż można poczuć zimno i odczucie zasysania skóry. Mogą pojawić się przejściowe zaczerwienienia i siniaki. 
 
Co się dzieje po zabiegu?
 
Rezultaty nie są widoczne od razu. Komórki tłuszczowe są usuwane z ciała powoli, w trakcie procesu metabolicznego organizmu. Po 4 - 6 miesiącach widoczny jest finalny efekt zabiegu. 
Można stracić od 25 do 40 proc. tkanki tłuszczowej z obszaru poddanego zabiegowi. 
 
Dla kogo?
 
Kriolipoliza nie jest zabiegiem odchudzającym. Jest zabiegiem redukującym lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Efekty kriolipolizy najlepiej widać na małych obszarach, gdzie lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa jest oporna na stosowanie 
diety i ćwiczeń. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
 
Efekty
 
 
Przed                                                  Po
 
Cena - 1 głowica (mały obszar np. środek brzucha) - 500 zł
Cena -
2 głowice (duży obszar np. obie strony brzucha tzw. boczki) - 700 zł
Cena -
3 głowice(duży obszar no. obie strony brzucha tzw. boczki +środek brzucha) - 900 zł
WSTECZ

PARTNERZY:

FAMILY BOWLING CENTER    |    KLINIKA DERMOURODY    |    PRZYJAZNA KOSMETYKA 

TEATR IM. STEFANA JARACZA   |   JAKUB KUSIORSKI   |   MAKEUPOWNIA